رونمایی ازکتاب عکس دردانه

    به اطلاع علاقه مندان می رساند مراسم رونمایی از کتاب عکس دردانه، زندگینامه مصور حضرت آیت الله العظمی بهجت(قدس سره) همزمان باعیدسعید غدیر درمسجدمعظم له(مسجدفاطمیه قم) برگزارخواهد گردید.

      کتاب حاضر، حاصل الطاف الهی ، عنایات اهل بیت علیهم السلام و بیش از یکسال کوشش و اهتمام جمعی از ارادتمندان آن زعیم عالیقدراست.

     لذابافراخوانی که ازسوی این مدیریت انجام پذیرفت، بالغ بر هفده هزار عکس ازبیش از 20 عکاس حرفه ای و خبرگزاریهای معتبر و جمعی از علاقه مندان و شیفتگان معظم له که در طی سالیان متمادی،تصاویری از صحنه های خاص و عام ایشان را به ثبت رسانده اند، جمع آوری و با کمک مجموعه ای از اساتید فن و با وسواسی مثال زدنی و تلاشی شبانه روزی حدود پانصد عکس جهت استفاده دراین مجموعه انتخاب گردید.

 

     این مجموعه نفیس توسط هنرمند مجرب و استاد برجسته گرافیک،جناب آقای مسعود نجابتی که سابقا نیز کتاب عکس آستان قدس رضوی و حریم ملکوتی آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام را طراحی نموده اند، بصورتی زیبا و با طراحی فاخری آراسته گردید. 

     کتاب حاضر توسط انتشارات شفق در 376 صفحه، با کاغذ گلاسه مات،  بصورت پنج رنگ به همراه رنگ طلا، درقطع رحلی با جلد گالینگور و باچاپی نفیس به زیور طبع آراسته گردیده است.

          علاقه مندان جهت تهیه این کتاب می توانند به فروشگاه سایتمراجعه و یا با شماره تلفن 2904333-0251 تماس حاصل فرمایند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

RSS