مراسم تجلیل از حضرت آیت الله العظمی بهجت(قدس سره)برگزارگردید

همزمان با مراسم بزرگداشت مقام شامخ حضرت آیت الله بهجت، با حضور اقشار مختلف مردم و شخصیت های حوزوی، از سنگ  مزار معظم له رونمایی شد.

 

    مراسم رونمایی از سنگ مزار حضرت آیت الله بهجت (قدس الله نفسه الزکیه)، همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت این مرجع تقلید فقید، با حضور شخصیت های حوزوی و اقشار مختلف مردم در حرم کریمه اهل بیت(ع) دوشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشا برگزار شد.

 

    در این مراسم آیت الله مسعودی خمینی تولیت محترم آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها)، آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه قم، حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ علی آقا بهجت فرزند حضرت آیت الله بهجت، شاگردان معظم له و جمع کثیری از طلاب و ارادتمندان به آن عالم ربانی و دیگر اقشار مردمی حضور داشتند.

در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین صدیقی یاد و خاطره مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت را گرامی داشته و از وی به عنوان عبد صالح خدا و اسوه اخلاق، تقوا و فضیلت یاد کرد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اهتمام و عنایت آن عالم فقید به نهضت امام راحل و انقلاب اسلامی بسیار زیاد بود، تصریح کرد: آن مرجع تقلید علاقه بسیار شدیدی به امام راحل داشت.

وی بیان داشت: حضرت آیت الله بهجت (ره) به حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری نیز محبت شدیدی داشت و افزون بر حمایت از ایشان برای سلامتی شان دعا می کرد و حساسیت ویژه ای نسبت به انقلاب و ولایت داشت.

حجت الاسلام صدیقی، تجلیل از شخصیت مرحوم حضرت آیت الله بهجت را اقدامی قابل ستایش عنوان و تصریح کرد: رونمایی از سنگ قبر این عالم عامل و فقیه مبرز نیز اقدامی شایسته و ارزنده است و در این راستا باید از تلاش ها و اقدامات آستانه مقدسه تشکر کرد.

گفتنی است، ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرهای قم و اصفهان و تولیت آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه(س) در ساخت سنگ قبر جدید حضرت آیت الله بهجت مشارکت داشته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

RSS